← Tıbbi Kadroya Dön
Ergoterapist Emrullah Harun KAYA - Ergoterapi ve Duyu Bütünleme uzmanı
NPİSTANBUL Hastanesi Uzmanı

Ergoterapist

Emrullah Harun KAYA

Ergoterapi ve Duyu Bütünleme Uzmanı

Ergoterapi ve Duyu Bütünleme
İstanbul, Türkiye

Ergoterapist Emrullah Harun KAYA, NPİSTANBUL Hastanesi'nde Ergoterapi ve Duyu Bütünleme alanında uzman olarak görev yapmaktadır. Randevu almak için yukarıdaki butonu kullanabilirsiniz.

Özgeçmiş

2022 yılında Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Ergoterapi bölümünden mezun olmuştur. Lisans bitirme projesini “Trizomi 13 (Patau sendromu)” konusu üzerine hazırlamıştır. Mezuniyetinin ardından Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Ergoterapi yüksek lisans programına başlamış ve eğitimine devam etmektedir. Tam zamanlı olarak Everest Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde ergoterapist olarak görev yapmıştır. Bu süreçte duyu bütünleme, kognitif rehabilitasyon, günlük yaşam aktiviteleri eğitimi, denge ve koordinasyon, ince motor beceri eğitimi ve motor planlama gibi alanlarda danışan takibi gerçekleştirmiştir. Halen Üsküdar Üniversitesi ÇEGOMER (Çocuk ve Ergen Gelişimi ve Otizm Merkezi)’de ergoterapist olarak görev yapmaktadır.

Eğitim

2023 – Devam ediyor: Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü – Ergoterapi (Yüksek Lisans)

2022: Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi – Ergoterapi (Lisans)

2018 – 2022: Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi – Ergoterapi

2013 – 2017:  Ümraniye Anadolu İmam Hatip Lisesi

Deneyim

2022 – 2023: Özel Everest Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi / Ergoterapist

Erenköy Fizik Tedavi Hastanesi- Staj

Avicenna Hastanesi- Staj

Üsküdar Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi- Staj

Mas Gelişim Danışmanlık- Staj

Hamit İbrahimiye Özel Eğitim Okulu (1., 2. ve 3. Kademe) - Staj

Tekrime Tarman Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi- Staj

Özel Elit Anadolu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi- Staj

Sık Sorulan Sorular

Emrullah Harun KAYA hangi hastanede çalışmaktadır?

Ergoterapist Emrullah Harun KAYA, İstanbul'da NPİSTANBUL Hastanesi'nde Ergoterapi ve Duyu Bütünleme uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Emrullah Harun KAYA'den nasıl randevu alabilirim?

Bu sayfadaki "Randevu Al" butonuna tıklayarak ya da NPİSTANBUL Hastanesi'nin iletişim hattını arayarak randevu alabilirsiniz.

Emrullah Harun KAYA'in uzmanlık alanı nedir?

Ergoterapist Emrullah Harun KAYA'in uzmanlık alanı Ergoterapi ve Duyu Bütünleme'dir.

İletişim ve Randevu

Hastane: NPİSTANBUL Hastanesi

Randevu: Online Randevu Al →